Tenis info

TENIS,  též  označovaný  jako bílý sport,  netřeba představovat. V našem  centru si můžete tenis zahrát  v  jedné  ze  dvou  víceúčelových  hal.  Tyto haly obstojí v současných  nejmodernějších  trendech – jsou ozvučené, s akustickými podhledy  a  se  známým německým sportovním  gumovým povrchem zn. Regupol (dodavatel sportovních povrchů na olympiády a jiné velké sportovní akce).

Za příznivého  počasí  si  tenis  můžete  zahrát  také  na  jednom ze 4  venkovních tenisových dvorcích  (povrch umělá antuka TigerTurf Raly) anebo  potrénovat  na cvičné  tréninkové  zdi (povrch umělá tráva TigerTurf).


Rezervaci v jednotlivých halách můžete provést prostřednictvím on-line rezervací na našem webu anebo kontaktujte naši recepci.

Vedle odpovídajícího zázemí disponujeme i odbornými a zkušenými lektory. O možnostech tenisové výuky ať pro Vás či Vaše děti se  informujte na recepci.
 

NABÍZÍME TENISOVOU ŠKOLIČKU S TRENÉRKOU 

Tenis je naším hlavním sportovním pilířem. Sestavíme vždy takový tréninkový plán, který bude vyhovovat výkonnostním požadavkům a díky kterému bude dosaženo stanovených výsledků. Ke každému přistupujeme individuálně. Zaměřujeme se jak na výkonnostní, tak rekreační tenis s dětmi i dospělými. 

Hlavním konceptem naší sportovní a tenisové školy je nastavení tréninkového harmonogramu, který bude mít dlouhodobě nejvyšší efekt. Cílem je primárně to, aby výkonnost svěřenců stoupala adekvátně s jejich nadšením a fyzickými schopnostmi.

U juniorů a dospělých apelujeme na dobrý pocit ze hry a ze samotného pohybu. U tenisové školičky a lekcí pro děti pak dbáme především na kladný a trvalý vztah k tenisu, kterému se budou aktivně či rekreačně věnovat.

 

TRÉNINKOVÉ MODELY:

Individuální lekce (1 osoba) - nejintenzivnější metoda tréninku, kde se lze hráči maximálně přizpůsobit

Skupinové lekce (2 a více osob)- nejvíce využívané pro děti a juniroy všech výkonnostních kategorií, snížení ceny na osobu

 

CENÍK:

letní cena (hala) - 500,- / osoba

zimní cena (hala) - 750,- / osoba

venkovní kurt - 450,- / osoba 

 

Trenérka:

Bc. Alžběta Bašková

Telefon: +420 728 888 475

E-mail: alzbaskova@gmail.com

ODBORNÁ KVALIFIKACE:

Vysoká škola tělesné výchovy a sportu Palestra, studijní obor: Výživové poradenství a sportovní diagnostika 

Rekvalifikační kurzy:

Tenisový trenér 2.třídy ČTS

Instruktor fitness s akreditací MŠMT

Instruktor zdravotní tělesné výchovy (Palestra)

Kurz kineziologického tejpování – SATEMA

Kurz Funkční trénink – FITNESS INSTITUT

Kurz cvičení pro těhotné – FITNESS INSTITUT

Workshop - Psychologie výživy (Palestra)

Workshop - Coaching v poradenství (Palestra)