o BR sport centru

BR SPORT CENTRUM  je  multifunkční  sportovní  komplex se špičkovým sportovním vybavením. Nachází se v klidné  části  na  okraji  Rychnova  nad  Kněžnou  (směrem na Javornici).  Moderní a   příjemné prostředí  tohoto centra  je určeno pro širokou  veřejnost. Na  své si zde  přijdou  především příznivci  míčových her (tenis, squash, badminton,stolní tenis, racketlon, floorbal,  sálová  kopaná),  ale také těch druhů sportů, které vyžadují vyšší míru prováděné aerobní intenzity (cardio  fitness, aerobic, zumba) a nezapomněli jsme ani na příznivce powerjogy a naše nejmenší (cvičení pro děti).

K  výkonu  patří také  odpočinek, na který jsme nezapomněli v relaxační zóně. Dále je součástí  komplexu  bar,  kam můžete  zajít na  dobrou kávu či  jiné občerstvení. Najdete u nás i specializovaný obchod se sportovními potřebami. A  mysleli  jsme i na naše nejmenší  návštěvníky, kteří jistě ocení náš dětský koutek.

Architektonicky  se  jedná o  zcela  unikátní  sportovní centrum.  Z prvního patra centrální budovy, v prostorách u baru, má každý účastník díky proskleným plochám vizuální přehled o všech aktivitách jak uvnitř, tak i vně budovy. Stačí jen pár kroků a můžete sledovat veškeré dění v obou halách, na  squashových i  venkovních  tenisových dvorcích. Dětské hřiště i dětský koutek jsou rovněž v těsné blízkosti posezení pro doprovod malých návštěvníků.

Naším cílem bylo vytvořit špičkový sportovní komplex, kde Vás sport (a vše co k němu patří) bude bavit. Budeme rádi, když se o kvalitách našich služeb a přátelské atmosféře přijdete přesvědčit sami.

Zároveň  doufáme, že  jsme v té části Rychnova, kterou spousta lidí do města přijíždí, dokázali nahradit  původní zanedbaný a nevyužitý prostor něčím, co nebude  dělat městu Rychnov nad Kněžnou ostudu, ale naopak bude jeho předností. Vzhledem k tomu, že vedle našeho sportovního areálu  vyrostl nový krytý bazén, nedaleko od něj jsou další sportoviště jako fotbalový stadion, atletická dráha, volejbalové kurty a zimní stadion, tak lze říci, že město Rychnov nad Kněžnou bude mít jedinečnou koncentraci největších sportovních stánků hned vedle sebe.