Cardio info

 

CARDIO FITNESS  je  vybaveno stroji od společnosti  Technogym (ofic. partner  pro olympijské hry, kluby NHL, NBA, atd.). Všechny trenažéry jsou z řady Excite, což v praxi znamená, že jsou všechny vybaveny Active Wellness .

 

 

V DOBĚ KONÁNÍ ORGANIZOVANÉHO CVIČENÍ - kruhových tréninků je vstup do cardia   pro jednotlivce uzavřen Tedy v pondělíl od 18:30 do 19:30 hod.

Organizované hodiny v CARDIU - Kruhový trénink 

Kapacita je omezená, nutné je předchozí přihlášení:

Pondělí:

18:30 - 19:30  hod.    Kruhový trénink s  Klárou Bečvarovskou a Simonou Janovcovou

Podmínky  účastní na kruhovém tréninku:

1. Registrace na našem webu - tzn. zaslání přihlášky elektronicky. Pokud budete chodit nahodile, pak registraci nepotřčebujete, ale musíte si vždy svoje místo rezervovat na tel. č. 773 047 791.

2.  Zakoupení  - elektronické peněženky, ve  min. výši 500,-- Kč,

3. Storno poplatek se bude z karty strhávat v případě, že by na hodinu nikdo nepřišel a neomluvil se nejpozději do 9 hod. daného dne na recepci BR a  SMS nebo telefonicky na č. 773 047 791 nebo osobně na předešlé hodině.

Pokud máte již permanentky nabité, můžete je dočerpat.

KRUHOVÝ TRÉNINK

Jedná se o komplexní cvičební program, který zahrnuje prvky kardiovaskulárního i silového cvičení zároveň.

Posiluje svaly, zpevňuje tělo, zrychluje metabolismus, spaluje tuky a pomáhá ztratit váhu. Během hodiny  se přesouváte z jednoho stanoviště na druhé a to po stanovených intervalech.  Cvičení probíhá ve skupině 16 osob max.

Kruhový  trénink s  instruktorem probíhá  na  osmi strojích a 1 stanovišti. Během  60ti minut rovnoměrně procvičíte všechny svalové skupiny. Na závěr bude vždy následovat důležité protažení. Vše za doprovodu hudby.


Co s sebou na lekci?

·       pohodlné sportovní oblečení

·       pevnou sálovou obuv

·       dostatek tekutin (možnost zakoupit u nás na recepci)

·       ručník (možnost vypůjčit u nás na recepci)

BODYFORM - nyní neprobíhá

Zformujte problémové partie (stehna, hýždě, břicho, paže) do ideálních tvarů!

Lekce BODYFORM kombinuje posilování a formování problémových partií, ale také intenzivní spalování podkožního tuku a získávání fyzické kondice, tak aby bylo dosaženo maximální efektivity cvičení.

Cvičební lekce obsahuje ty nejúčinnější cviky a jejich jednoduché variace bez složitých choreografií za použití váhy vlastního těla nebo cvičebních pomůcek.

Proč BODYFORM:

·       zpevníte a vytvarujete celé tělo bez složitých choreografií 

·       zaměření především na posílení a zpevnění bříška, hýždí, stehen, ale zároveň i dalších svalových partií jako je triceps, biceps, ramena

·       efektivně spalujete tuk

·       zvýšíte svoji kondici

·       cvičíte v malé skupince – max. 8 osob

Co vás na lekci čeká:

·       zahřátí

·       hlavní posilovací část, při které posílíte celé tělo

·       protažení, relaxace

Co s sebou na lekci?

·       pohodlné sportovní oblečení

·       pevnou sálovou obuv

·       dostatek tekutin (možnost zakoupit u nás na recepci)

·       ručník (možnost vypůjčit u nás na recepci)

 

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE VE FITNESS S TRENÉREM

Soukromé lekce jsou vhodné pro všechny, kteří upřednostňují individuální péči a soukromí, mají specifické požadavky nebo zdravotní omezení.

·     Lekci vede profesionální trenér s odpovídajícím vzděláním a odbornými znalostmi

·     Tréninkový program vytváří vždy na míru dle Vašich individuálních cílů, pohybových i zdravotních možností

·     Na základě fyzické kondice, zdravotních omezení, požadavků a časových možností, stanovíme cíle, kterých se budeme snažit společně dosáhnout

 

Cena individuální lekce:

300  Kč (cena  za trenéra) + 100 vstup do cardia

Př. když si objednají individuální lekci 2 ženy pak platí 300,-- Kč

za trenéra a každá 100 ,-- za vstup do cardia

Pro bližší informace volejte na tel. 773 047 791

e-mail: recepce@brsportcentrum.cz nebo osobně na recepci BR SPORT CENTRA.

Děkujeme a budeme se na Vás těšit.

Přehled Našich strojů:

Kinesis™ - Jedná se o revoluční  technologii  unikátního  cvičení  na  čtyřech  modulech. Kinesis  pochází  z  řeckého slova a znamená   volný pohyb. Kinesis™ nabízí  možnost  komplexního cvičení na  4 speciálních  modulech:  Alpha - cvičení  tlakem dopředu, Beta - cvičení  tahem, Gamma - cvičení  přítahem, Delta - cvičení  dolních  končetin. Tato cvičební koncepce vytváří odstředivou  sílu, která umožňuje tělu nezávislý a  přirozený pohyb při komplexním zapojení více svalových skupin. Kinesis™ simuluje přirozený pohyb a umožňuje 200 základních jednotlivých cviků, které v dalších variacích přináší nekonečné množství pohybů.  Cvičení na Kinesis™ výrazně  zlepšuje výkon  při  sportech jako  je tenis, golf,  squash, běh a  plavání, zároveň  také zlepšuje kondici a výsledky v pilates a józe.

Cardio Wave (bruslařský trenažér) - Cardio zařízení, které umožňuje trojdimenzionální pohyb , který vychází z bruslení, a tím pádem se zapojuje kompletně celá muskulatura nohou, boky, hýžďové svaly  a záda. Cardio Wave zprostředkuje přirozený a bezpečný pohyb,  který  zároveň  představuje  velký kalorický výdej a  efektivní  tvarování  hýžďových  svalů a  svalů  dolních končetin. Je vhodný pro sportovce všech věkových kategorií a všech výkonnostních úrovní.

Vario  (eliptický trenažér) - Vario  je  nejnovější  stroj  z  řady  Excite. Tento  stroj poskytuje jedinečný kardiovaskulární trénink, protože  nabízí  uživateli  možnost  volby  pohybu,  přičemž  se  plně  přizpůsobí  kroku a  možnostem  uživatele.  Můžete  si vybrat od svislého kroku přes  jednoduchou chůzi  až po dlouhý krok připomínající volný běh. Zároveň si můžete zvolit, zda se chcete  soustředit pouze na dolní partie těla anebo jestli chcete posilovat celý pohybový aparát. Při kompletním posilování lze uchopit boční páky. Při posilování dolních partií těla si můžete vybrat, zda se chytíte centrálních řidítek anebo použijete boční podpěry pro větší stabilitu.

Run (běžecký trenažér 2) -  1 x TECHNOGYM,  1 x MATRIX   Pohodlné kontaktní povrchy a materiály, které jsou inovativní a příjemné na dotek, poskytují pocit přirozeného běhu.

Bike (Cyklotrenažér) - Řada nových vlastnosti, které byly přidány na tomto cyklotrenažéru, umožňuje uživtelům vyzkoušet různá ciklistická prostředí - od projížďky městem až po sprint do kopce. Nové gelové vložky zvyšující pohodli v sedle a snížení vzdálenosti mezi pedály umožňují realističtější cyklistický prožitek. Nový desing řidítek dává uživatelům možnost vybrat si ze 3 různých pozic - standardní, město a závodní.

Recline (Cyklotrenažér - sklopený) - Recline se bude líbit uživatelům, kteří vyžadují komfort a také těm , které mají omezenou schopnost pohybu. Jedná se o alternativu cyklotrenažéru pro ty, kteří hledají středně náročné cardio aktivity. Je vhodný zejména pro aktivní seniory, dále pak pro ty, jež mají problémy se zádovým svalstvem.