VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ A ZMĚNA ŽIVOTNÍHO STYLU

 

Máte za sebou opakované a neúspěšné pokusy o zhubnutí? Chcete dobře vypadat, být plni energie a získat lepší kondici? Hledáte podporu a inspiraci?

Nabízím poradenství založené na přirozených způsobech výživy a individuálním přístupu, které vám pomůže dlouhodobě udržet hmotnost bez hladovění a počítání.

Nejsem zastánce doplňků výživy a rychlého hubnutí, které nemá bez pochopení potřebných principů dlouhodobý efekt. Pomohu vám stanovit reálný cíl a navrhnout postupné změny vašeho jídelníčku a pohybového režimu tak, aby udržení optimální hmotnosti bylo trvalé a jídelníček pestrý a vyvážený.

           Co poradenství zahrnuje:

·     vstupní konzultace s tělesnou analýzou, měření obvodů, focení pro účely soukromé kontroly progresu (v případě zájmu) + anamnestický dotazník

·     3-5 denní záznam jídla

·     zhodnocení tělesné analýzy + zhodnocení stávajícího jídelníčku a stravovacích návyků + stanovení reálného cíle

·     zpracování a předání stravovacího plánu na míru Vašim potřebám

·     po měsíci kontrolní diagnostika (tělesná analýza, měření obvodů, focení s porovnáním výsledků progresu)

Individuální stravovací plán s výživovými doporučeními - jedná se o zhodnocení stávajících stravovacích návyků a celkového zdravotního stavu, jsou určeny cíle pro zlepšení fyzického i zdravotního stavu společně s optimální hmotností. 

Nesestavuji jídelníčky na míru, protože nejsou dlouhodobě udržitelné a nefungují. Naučím vás porozumět, jak vhodně vybírat a kombinovat potraviny. Hlavním cílem programu je pochopení principu, jak si trvale upravit množství a skladbu jídelníčku - jak vybrat a kombinovat potraviny, jak změnit režim jídla a jak zavést a vybrat vhodný pravidelný pohyb.

Po celou dobu budete mít k dispozici podporu z mé strany a možnost konzultací po telefonu (email, whatsapp, messenger,...) v případě nejasností sestaveného plánu. 

Další osobní konzultace je zapotřebí alespoň 1x za měsíc. Později je dostačující 1x za 2-3 měsíce. Účelem kontroly je přeměření, zhodnocení progresu a prostor na probrání vašich dotazů.

CENÍK

 

vstupní konzultace s analýzou těla

 

 

 

stravovací plán na míru Vašim potřebám na 1 měsíc (online konzultace, rady a tipy,1x kontrola po měsíci, závěrečné měření)

 

 

kontrolní konzultace s analýzou těla navíc 

 

 

300 kč

 

 

 

500 kč

 

 

 

100 kč

Kromě sestaveného stravovacího plánu navíc získáte zvýhodněnou permanentku do BR sport centra, kde můžete využít cenu 1.000 Kč na neomezený vstup do fitka po dobu 2 měsíců. 

KONTAKT: 

Výživová poradkyně

Bc. Alžběta Bašková 

Telefon: +420 728 888 475

E-mail: alzbaskova@gmail.com

ODBORNÁ KVALIFIKACE:

VŠTVS Palestra - studijní obor: Výživové poradenství a sportovní diagnostika 

Praxe: 

Poradna Nutrifit Praha

Vědecké a servisní pracoviště tělesné výchovy a sportu CASRI 

BodyBody Holešovice, Praha

Rekvalifikační kurzy :

Tenisový trenér 2.třídy ČTS

Instruktor fitness s akreditací MŠMT

Instruktor zdravotní tělesné výchovy MŠMT

Kurz kineziologického tejpování – SATEMA

Kurz Funkční trénink – FITNESS INSTITUT

Kurz cvičení pro těhotné – FITNESS INSTITUT

Workshop - Psychologie výživy (Palestra)

Workshop - Coaching v poradenství (Palestra)