Aerobic info

AEROBIC  je kondiční cvičení při hudbě, zaměřené na rozvoj oběhové soustavy, na zvýšení úrovně vytrvalosti a výkonnosti. Příznivě ovlivňuje funkci a strukturu pohybového ústrojí a pozitivně působí na nervovou soustavu.

Aerobic znamená, jak již toto slovo samo napovídá, cvičení v aerobní zóně, tedy pod anaerobním prahem. Je to tedy cvičení s mírnou a střední intenzitou, kdy je zajištěn dostatečný přísun kyslíku pracujícím svalům a kdy dochází ke zvýšenému odbourávání tuků jako zdrojů energie. Je to vhodná pohybová aktivita pro zdravé jedince všech generací. Pravidelně provozovaná vytrvalostní zátěž vede k adaptaci srdečně-cévního a dýchacího systému, zlepšení metabolismu, funkce pohybového aparátu a nervového systému, ale také k pozitivním psychickým změnám.

Hodina je zaměřená na posilování problematických  partií a intenzivní spalování. Cvičíme s gumičkami, činkami  a na míčích (veškeré nářadí zapůjčíme).

S sebou  je nutné mít sportovní obuv, ručník a pití (na recepci si můžete zakoupit  L- Carnitin  , který podporuje spalování tuků a urychluje regeneraci po cvičení).

Zájemci o toto cvičení se musí přihlásit na recepci  a zakoupit si kartu. Po přihlášení je pak nutné se na každou hodinu, kterou nemůžete přijít se odhlásit nejméně 24 hodin před začátkem této hodiny. 

 

MOMENTÁLNĚ NENABÍZÍME ŽÁDNÉ HODINY AEROBIKU