Aerobic info

AEROBIC  je kondiční cvičení při hudbě, zaměřené na rozvoj oběhové soustavy, na zvýšení úrovně vytrvalosti a výkonnosti. Příznivě ovlivňuje funkci a strukturu pohybového ústrojí a pozitivně působí na nervovou soustavu.

Aerobic znamená, jak již toto slovo samo napovídá, cvičení v aerobní zóně, tedy pod anaerobním prahem. Je to tedy cvičení s mírnou a střední intenzitou, kdy je zajištěn dostatečný přísun kyslíku pracujícím svalům a kdy dochází ke zvýšenému odbourávání tuků jako zdrojů energie. Je to vhodná pohybová aktivita pro zdravé jedince všech generací. Pravidelně provozovaná vytrvalostní zátěž vede k adaptaci srdečně-cévního a dýchacího systému, zlepšení metabolismu, funkce pohybového aparátu a nervového systému, ale také k pozitivním psychickým změnám.

Hodina je zaměřená na posilování problematických  partií a intenzivní spalování. Cvičíme s gumičkami, činkami  a na míčích (veškeré nářadí zapůjčíme).

S sebou  je nutné mít sportovní obuv, ručník a pití (na recepci si můžete zakoupit  L- Carnitin  , který podporuje spalování tuků a urychluje regeneraci po cvičení).

Zájemci o toto cvičení se musí přihlásit na recepci  a zakoupit si kartu. Po přihlášení je pak nutné se na každou hodinu, kterou nemůžete přijít se odhlásit nejméně 24 hodin před začátkem této hodiny. 

MOMENTÁLNĚ NENABÍZÍME ŽÁDNÉ HODINY AEROBIKU ČI BODYFORMU!