Powerjoga info

 

Co se stane s vaším tělem, když začnete cvičit powerjógu?

 Nejprve zpozorujete účinky na svém těle – přestanou vás bolet záda, bez problémů se ohnete, otočíte, ztuhlé svaly se uvolní, povolené zpevní. Najednou ucítíte svaly, o kterých ani nevíte. Začne se vám lépe dýchat. Postupně se vyrovnají svalové disbalance, zformuje se postava, dosáhnete krásného držení těla, jež bude vytrénované a štíhlé. Odměnou vám budou i silná záda a pevné vytvarované tělo do  Zlepší se funkce vnitřních orgánů, najednou si uvědomíte, že vás již třeba netrápí zácpa, trávící potíže, menstruační bolesti nebo migrény. Dojde k rozproudění tělesných tekutin (krev, lymfa), zlepší se celkové okysličení organismu. Posílí se imunitní a nervový systém.
Protažením celého těla a prohloubením dechu dochází k prokrvení tkání, k intenzivnímu odvádění škodlivých látek z organismu. Pleť se projasňuje, vypínají se vrásky. Díky zlepšení trávení se výrazně zrychlí váš metabolismus mizí tukové zásoby.
Ve svém těle ucítíte větší vitalitu, neskonalý proud energie. Naučíte se relaxovat, najít si chvilku aktivního odpočinku pro sebe, zklidnit se, poslouchat své tělo.
Budete odolnější vůči stresu, napětí, lépe zvládnete své emoce. Nastane jednoduchý, nenásilný a přirozený proces očisty. Zahájíte svoji transformaci ke zdravějšímu stylu života. Powerjóga vás povede, budete-li poslouchat a budete-li jí cvičit pravidelně, protože jen tím můžete docílit pozitivního výsledku!!!

 Pro koho je powerjóga vhodná?

 Spousta lidí mi říká „Necvičíme powerjógu, protože nejsme dost ohební“. A já jim odpovídám „Právě proto ji cvičíme“. Powerjóga není jen pro hadí muže a ženy. Je pro obyčejné lidi s pár kilogramy navíc, bolavými zády a zkrácenými svaly. Nedopusťte, aby ztuhlé tělo bylo výmluvou, proč s powerjógou nikdy nezačnete. Začněte právě teď, bez ohledu na to, v jaké kondici se nacházíte. Není důležité kam se dokážete natáhnout. Nemusíte se cítit trapně, když vydržíte v pozici kratší dobu nebo ji neuděláte dokonale. My začínáme postupně – nejprve od začátečníků a teprve poté, dle vaší síly a flexibility přidáváme na náročnosti. Neobávejte se, zvládnete to. Powerjóga je opravdu pro každého a těší mne, že na svých hodinách vidím cvičence od 16 do 80 let.

 Jak powerjóga funguje?

 Jógové pozice intenzivně pracují se svaly, protahují je a zároveň procvičují klouby. Navíc dokáží aktivovat skrytou energii nacházející se ve spodní části páteře a přeměnit ji v omlazenou a svěží životní sílu proudící celým tělem. Tím nastolují pocit duševní pohody. Při powerjóze se také čistí energetické dráhy (nádí), jimiž teče naše životní energie. Ta pak proudí tělem volně a přispívá k celkovému fyzickému i psychickému zdraví.

Zní to báječně až neskutečně. Cvičit power jógu znamená dělat něco, co je pro naše tělo přirozené.

Pojďtě to s námi zkusit a přesvědčte se sami, že POWER JÓGA prostě funguje !!!!

POWERJOGA  probíhá pod vedením instruktorky  powerjógy Lenky Zemánkové 

 

pondělí a středu od 8:00 - 9:00 hod

- není nutná rezervace  stačí přijít v pondělí nebo ve středu přímo do BR  - podložku Vám můžeme zapůjčit.

Cena za hodinu 100,-- Kč  Permanentka za 900,-- Kč  (na deset vstupů).

Nutná je speciální podložka  na powerjógu  a dále vhodné a pohodlné oblečení. Před hodinou se doporučuje minimálně 1 -2 hodiny nejíst.