Registrace - Kruhový trénink a Bodyform - začínáme 6.9.2021

Info na recepci tel. č. 773 047 791 Cvičení zahajujeme od 6.9.2021

 

Od září 2021 probíhají tyto hodiny kruhového tréninku a bodyformu:

 

Pondělí:

18 - 19  hod.                     Kruhový trénink  

 

Pokud máte o uvedené hodiny zájem je nutné:

1. Zaslat přihlášku přes náš email  https://brsportcentrum.cz/kontaktni-formular do poznámky napíšete den a čas kdy chcete chodit.

2. Podmínkou je permanentka -elektronická peněženka  (zakoupíte na recepci BR Sport centra).

Po přihlášení jste automaticky evidováni na každou lekci v daný den, pokud nemůžete přijít je nutné se odhlásit nejpozději  do 8 hod. ráno v den konání kruhového tréninku nebo body formu  na tel. č. 773 047 791 recepce.

Kapacita na jednotlivé hodiny je omezená  a proto potřebujeme předem vědět počet cvičících, abychom mohli oslovit náhradníky.

 

 

 

Podmínky  účasti na kruhovém tréninku:

1. Registrace na našem webu - tzn. zaslání přihlášky elektronicky..

2.  Zakoupení  permanentky - elektronické peněženky .

3. Storno poplatek se bude z karty strhávat v případě, že by na hodinu nikdo nepřišel a neomluvil se nejpozději do 9 hod. daného dne na recepci BR a  SMS nebo telefonicky na č. 773 047 791 nebo osobně na předešlé hodině.

Náhradníci:

Pokud se na dané hodiny již nemůžete přihlásit z důvodu obsazenosti, lze sledovat náš web a zajistit si místo na cvičení jako náhradník.

Každé pondělí , středu  se můžete podívat na náš web, kde se v novinkách dozvíte, zda je na níže uvedené hodiny volno - svoji účast potvrďte na tel. č.773 047 791 - aktuálně  na daný den bude info o volné kapacitě vždy v 9.30 hod.