Informace k příměstským táborům v BR Sport centru RK

Sledujte nás na fotkách na našem facebooku! Jsou tam fotky z každého dne.

   

Vážení rodiče,

informace k příměstský táborům byly rozeslány všem již přihlášeným včetně formuláře Prohlášení zákonného zástupce - pokud ještě děti přihlásíte, pošleme Vám ho emailem.

 

První  den konání tábora je třeba  odevzdat Prohlášení zákonných zástupců dítěte o zdravotním stavu (potvrzení najdete v příloze)  a kopii  průkazu zdravotní pojišťovny. Na místě pak zákonný zástupce podepíše  souhlas  se zpracováním osobních údajů GDPR

(budeme dávat foto nafacebook BR a instagram, tak budete moci  sledovat náš program i během dne).

 

Každý den se sejdeme v BR nejpozději v 8 hod (v den výlet nejpozději v 7:45 hod.).   BR bude otevřeno od 7.45 hod.  Pro děti je připraven program  do 16 hod. Po té si je můžete vyzvednout, pokud budou chodit domů  sami, je třeba nám to  písemně  oznámit v den zahájení tábora.  Děti se po příchodu do BR musí na recepci nahlásit a až budou odcházet, musí to opět sdělit na recepci.

 

Každý den, mimo čtvrtka, kdy jedeme na výlet do lanového pardu do Deštného v Orlických horách, budeme chodit na obědy do školní jídelny v RK (v červenci Stadion a v srpnu Javornická).  Jídelníček bude k nahlédnutí  v  BR na nástěnce  (výběr ze dvou jídel), polévka, pití,  popřípadě salát (jídelníček bude i na webu BR).

 

Na recepci  BR si děti mohou po obědě  koupit nanuky nebo nějakou tu sladkost. Tak pokud jim to dovolíte,  je třeba jim dát malé kapesné, nebo to můžeme po domluvě psát na lístek a  Vy to uhradíte, až si pro děti přijdete.  Po obědě bude vždy polední pauza a odpočinek.

 

Co budou děti potřebovat:

Každý den mimo čtvrtka, kdy jedeme na výlet je nutné mít s sebou:

Sportovní oblečení, sportovní obuv do haly a ven (ne bačkory a sandály).  Lahev na pití a svačinu a ručník.  Raketu na tenis  a badminton (pokud ji děti mají) jinak  zapůjčíme.

Pití budeme dětem doplňovat na recepci. Pokud bude velké horko, budeme se zdržovat více v BR, kde je i ve velkých vedrech příjemně.

 

Pondělí:

Budeme se zdržovat převážně v areálu BR, v halách a na kurtech.  Bude se hrát tenis, badminton, squash (dle zájmu). Zajdeme i na zdejší nové parkurové hřiště. Budeme soutěžit a hrát míčové hry. Postavíme opičí dráhy. Kdo bude mít zájem vyzkouší si aerobik a jógu.

 

Úterý:

Čeká nás atletika na zdejším stadiónu, nutné jsou sportovní boty na ven, kšiltovka. Pokud bude horko, je nutné děti namazat opalovacím krémem.

Odpoledne pak budeme v halách v BR, takže jsou nutné i boty do haly . Budeme cvičit na balančních plochách , s velkým míčem, dále pak kompenzační cvičení , protažení a relaxace.

 

Středa:

Dopoledne  jdeme do  bazénu - nutné jsou plavky (ne trenky), brýle do vody (pokud jsou na ně děti zvyklé), ručník, lahev na pití a svačina.

Odpoledne budeme v hale i na kurtech venku, je třeba  sportovní obuv na ven i do haly.  Bude se hrát tenis, badminton, squash.   Postavíme si opičí dráhy a budeme  soutěžit v týmech.

 

 

Čtvrtek (I. turnus bude mít zakončení  a vyhodnocení na výletě).

Jedeme na výlet do lanového parku do Deštěného v Orlických horách, následně pak krátká procházka ke kostelu  Sv. Matouše (šipkovaná)  a oběd  na  Kozím chlívku. Dětem vybereme vhodný okruh dle výšky, věku a zdatnosti.

S  sebou dlouhé  sportovní kalhoty, vhodné právě do lanového parku, sportovní obuv, kšiltovka, dostatečné množství pití a svačinu, popřípadě  malé kapesné, kdyby si děti chtěly něco koupit.

 

Sraz nejpozději v 7:45 hod. v BR!!!

Z RK pojedeme linkovým autobusem v 8:20 linka 660229  spoj  4a zpět  ve 14.58 linka 660229 spoj  7. Bude vypraven větší bus, abychom se tam všichni vešli.

 

Pátek (ne pro I. turnus , ten je jen do čtvrtka)

Budeme hrát turnaje (kdo bude mít zájem), bude se soutěžit  (děti z prvního turnusu budou soutěžit průbězně).    Ukončení soustředění a vyhodnocení sportovních výsledků.

 

Děti  rozdělíme do tří skupin dle věku a zdatnosti.   Je třeba říci dětem, že vše nám mohu říct, aby je něco zbytečně netrápilo.

 

Pokud Vaše dítě užívá léky, je nutné nám to oznámit.

Popřípadě alergie nebo další zdravotní omezení .

Sportovní tábor by měl být zpestřením pro vaše děti a tak bychom Vás chtěli požádat, aby nenosily s sebou mobilní telefony.   Budou zde mít plno kamarádů, tak ať se snaží mezi sebou komunikovat. Chápu, že některé děti budou chodit sami a chcete mít jistotu, že dorazily v pořádku, ale není problém Vám  zavolat z recepce. Kdykoliv během dne můžete zavolat na recepci BR tel. č. 773 047 791 a informovat se.   Trénéři přeci jen vždy mobil nemusí slyšet. Kdyby byl sebemenší problém, budeme Vás o tom telefonicky informovat.

Cenné věci nechte doma, za ztrátu neručíme.

 

Věřím, že si  to všichni společně užijeme!

 

Za BR Lenka Zemánková

 

 

           Pokud budete mít dotazy, neváhejte a zavolejte mi na tel. č. 776257575 (L. Zemánková).

 

Na našem webu najdete fotografie z minulých let v odkaze Podkategorie – Fotogalerie z akcí.