Hygienická opatření !

Hygienická opatření v souvislosti s  COVID - 19

Vážení klienti, BEZPEČNOST A SPOKOJENOST NA PRVNÍM MÍSTĚ!

V souvislosti s globální pandemií koronaviru neustále sledujeme doporučení hygienických stanic, a proto jsme v BR SPORT CENTRU rozšířili hygienická opatření a zvýšili důraz na kontrolu čistoty a hygieny. Chceme vás ujistit, že po úplném vydezinfikování a kontrole všech prostorů včetně vybavení je cvičení v našem centru naprosto bezpečné a v průběhu celé otevírací doby bude k dispozici úklid.  Připraveny máme také bezoplachové dezinfekční gely a to na všech sportovištích (hala A, hala B, cardio, squashe) a v prostoru recepce.

Pro zajištění bezpečnosti vaší i všech, kteří se o vás u nás starají, Vás prosíme o dodržování následujících pravidel:

  • Používat roušku nebo obdobnou ochranu dýchacích cest po celou dobu přítomnosti v BR SPORT CENTRU.  Mimo sportovní aktivitu.
  • V BR  není  povolen vstup do šaten a sprch. Přijďte k nám již převlečení do sportovního oblečení, u nás se jen přezujte do sportovní obuvi určené pro vnitřní prostory.  Doporučujeme i svůj ručník a podložku (pokud jdete na powerjógu nebo kruhový trénink).
  • Dezinfikujte  si ruce před zahájením a po celkovém ukončení individuálního i skupinového sportu, cvičení (dezinfekční gely jsou vám plně k dispozici).
  • Dodržujte minimálního rozestupu 2 metry po celou dobu přítomnosti. Při placení vyčkejte v dostatečném odstupu.
  • Vodu, jiné nápoje či drobné občerstvení si u nás můžete zakoupit (samozřejmě pouze v balené podobě).
  • Na toaletách dodržujte správný postup při mytí rukou, dle návodu, který najdete na recepci.

Žádáme všechny klienty, aby zvážili svůj zdravotní stav a neohrozili tak ostatní sportovce. Postupujte pečlivě, chráníte tak sebe i ostatní cvičící!

Věříme, že tato hygienická opatření společně zvládneme a pobyt v našem sportovním centru pro Vás bude radostí!