Informace k probíhajícím příměstským táborům

První den konání tábora je třeba  odevzdat Prohlášení zákonných zástupců dítěte o zdravotním stavu a kopii průkazu zdravotní pojišťovny. Na místě, pak zákonný zástupce podepíše, souhlas se zpracováním osobních údajů GDPR

(budeme dávat foto na facebook BR , tak budete moci  sledovat náš program i během dne).

 

Každý den se sejdeme v BR nejpozději  v  7.45 hod. (v den výletu sraz nejpozději v 7:30 hod.). BR bude otevřeno od 7.30 hod.  Pro děti je připraven program  do 16 hod. Poté si je můžete vyzvednout, pokud budou chodit domů samy, je třeba nám to  písemně  oznámit v den zahájení  tábora.  Děti se po příchodu do BR musí na recepci nahlásit a až budou odcházet, musí to opět sdělit na recepci, abychom měli o všech dětech přehled.

 

Každý den, mimo čtvrtka, kdy jedeme na výlet do lanového parku a na Adventure Golf do Deštného v Orlických horách, budeme chodit na obědy do školní jídelny v RK.  Jídelníček bude k nahlédnutí v BR na nástěnce (výběr ze dvou jídel), polévka, pití (jídelníček bude i na webu BR).

 

Na recepci  BR si děti mohou po obědě koupit nanuky nebo nějakou tu sladkost. Tak pokud jim to dovolíte, je třeba jim dát malé kapesné  nebo to můžeme po domluvě psát na lístek a vy to uhradíte, až si pro děti přijdete. Po obědě bude vždy polední pauza a odpočinek.

 

Co budou děti potřebovat:

Každý den, mimo čtvrtka, kdy jedeme na výlet, je nutné mít s sebou:

Sportovní oblečení, sportovní obuv do haly a ven (ne bačkory ani sandály). Láhev na pití a svačinu na dopoledne a ručník.  Raketu na tenis  a badminton (pokud ji děti mají) jinak zapůjčíme.

Pití budeme dětem doplňovat na recepci. Pokud bude velké horko, budeme se zdržovat více v BR, kde je i ve velkých vedrech příjemně.

 

Pondělí:

Budeme se zdržovat převážně v areálu BR, v halách a na kurtech.  Bude se hrát tenis, badminton, squash (dle zájmu). Zajdeme i na zdejší nové parkurové hřiště. Budeme soutěžit a hrát míčové hry. Postavíme opičí dráhy. Kdo bude mít zájem vyzkouší si aerobik a jógu.

 

Úterý:

Čeká nás atletika na zdejším stadiónu, nutné jsou sportovní  boty na ven, kšiltovka. Pokud bude horko, je nutné děti namazat opalovacím krémem.

Odpoledne pak budeme v halách v BR, takže jsou nutné i boty do haly. Budeme cvičit na balančních ježcích, s velkým míčem, dále pak kompenzační  cvičení,  protažení a relaxace.

 

Středa:

Dopoledne jdeme do  bazénu  - nutné jsou plavky (ne trenky), brýle do vody (pokud jsou na ně děti zvyklé), ručník, lahev na pití a svačina.

Odpoledne budeme v hale i na kurtech venku, je třeba  sportovní  obuv na ven i do haly.  Bude se hrát tenis, badminton, squash.   Postavíme si opičí dráhy a budeme  soutěžit v týmech.

 

Čtvrtek :

Jedeme na výlet do lanového parku nebo do Adventrue  (minigolf) do Deštěného v Orlických horách,  kde nás čeká i stopovaná  a oběd na Kozím chlívku.  Dětem dáme na výběr . Kdo bude mít zájem o lanový park půjde s jednou skupinou tam.  Ostatní půjdou na mini golf. S  sebou dlouhé  sportovní  kalhoty, vhodné právě do lanového parku, sportovní obuv, kšiltovka, dostatečné množství pití a svačinu, popřípadě  malé kapesné, kdyby si děti chtěly něco koupit.

 

Sraz nejpozději v 7:30 hod. v BR.  Nemůžeme na nikoho čekat, aby nám bus neodjel.

Z RK pojedeme linkovým autobusem v 8:15 linka 660229 spoj  4 a zpět  ve 14.58 linka 660229 spoj 7. Bude vypraven větší bus, abychom se tam všichni vešli. Prosím, aby všichni dorazili do BR , ne na nádraží!

 

Pátek :

Budeme hrát turnaje (kdo bude mít zájem). Budeme soutěžit v týmech. Odpoledne pak vyhodnotíme výsledky za  celý týden, předáme medaile a drobné ceny.      

Děti  rozdělíme do tří  až čtyř skupin dle věku a zdatnosti.  

Je třeba  říci dětem, že  nám mohou vše sdělit, aby je nic během pobytu netrápilo.  Vše se dá vždy vyřešit.

 

Pokud Vaše dítě užívá léky, je nutné nám to oznámit.

V případě  alergie nebo dalšího zdravotní omezení nám to musíte napsat do tiskopisu o zdravotním stavu dítěte.

Sportovní tábor by měl být zpestřením pro vaše děti a tak bychom Vás chtěli požádat, aby nenosily s sebou mobilní telefony.   Budou zde mít plno kamarádů, tak ať se snaží mezi sebou komunikovat. Chápu, že některé děti budou chodit sami a chcete mít jistotu, že dorazily v pořádku, ale není problém Vám  zavolat z recepce. Kdykoliv během dne můžete zavolat na recepci BR tel. č. 773 047 791 a informovat se.   Trénéři přeci jen vždy mobil nemusí slyšet. Kdyby byl sebemenší problém, budeme Vás o tom telefonicky informovat.

Cenné věci nechte doma, za ztrátu neručíme.

           

            Věřím, že si  to všichni společně užijeme !

            Za BR Lenka Zemánková

 

            Pokud budete mít dotazy, neváhejte a zavolejte mi na tel. č. 776257575 (L. Zemánková).