Cardio info

CARDIO FITNESS  je  vybaveno stroji od společnosti  Technogym (ofic. partner  pro olympijské hry, kluby NHL, NBA, atd.). Všechny trenažéry jsou z řady Excite, což v praxi znamená, že jsou všechny vybaveny Active Wellness TV,  s  integrovanou  dotekovou  obrazovkou  s  rádiem, TV programy, konektorem pro iPod a iPhone.

 

Kruhový trénink s instruktorem v cardio fitness - jedná se o komplexní cvičební program, který zahrnuje prvky kardiovaskulárního i silového cvičení zároveň. Posiluje svaly, zpevňuje tělo, zrychluje metabolismus, spaluje tuky a pomáhá ztratit váhu. Během hodiny  se přesouváte z jednoho stanoviště na druhé a to po stanovených intervalech.  Cvičení probíhá ve skupině 16 osob max.

Kruhový  trénink s  instruktorem probíhá  na  osmi strojích a 1 stanovišti. Během  60ti minut rovnoměrně procvičíte všechny svalové skupiny. Na závěr bude vždy následovat důležité protažení. Vše za doprovodu hudby.

 

KRUHOVÝ TRÉNINK  nutná rezervace na recepci tel. č. 773 047 791

Pondělí:  18 - 19 hod s Lenkou Zemánkovou 

Pondělí:  19 - 20 hod. s  Kamilou Konigovou

Středa:   17.30 - 18.30 hod. s Lenkou Zemánkovou  a Pavlou Kaiserovou

Středa:    18:30 - 19:30 hod. se Simonou Janovcovovu (nyní zrušeno pro nedostatek cvičenek)

Podmínkou pro účast na kruhovém tréninku je zakoupení permanentky na kruhový trénink, aby bylo možné v případě neomluvené hodiny čerpat storno poplatek

 

Z výše uvedených hodin je možné se omluvit nejpozději 24 hodin předem  a to pouze sms na tel. č.773047791 (recepce BR). Pokud se  omluvíte později   nebo na hodinu nedorazíte , pak bude  z Vaší permanentky automaticky  čerpán STORNO poplatek ve výši 100% ceny dané aktivity.

Rezervace nutná předem!!! Z kapacitních důvodů je nutné zakoupení permanentky - 10 lekcí/ 750 Kč.

 

S sebou je nutné mít ručník a dostatek tekutin. Nápoje můžete zakoupit přímo na recepci BR, ručník Vám za poplatek zapůjčíme.

Dále nabízíme možnost využití cardio fitness s trenérem za 400 Kč/ hod (individuální hodina).

Pro bližší informace volejte na tel. 773 047 791 nebo 494 620 249,

e-mail: recepce@brsportcentrum.cz nebo osobně na recepci BR SPORT CENTRA.

Děkujeme a budeme se na Vás těšit.

Přehled Našich strojů:

Kinesis™ - Jedná se o revoluční  technologii  unikátního  cvičení  na  čtyřech  modulech. Kinesis  pochází  z  řeckého slova a znamená   volný pohyb. Kinesis™ nabízí  možnost  komplexního cvičení na  4 speciálních  modulech:  Alpha - cvičení  tlakem dopředu, Beta - cvičení  tahem, Gamma - cvičení  přítahem, Delta - cvičení  dolních  končetin. Tato cvičební koncepce vytváří odstředivou  sílu, která umožňuje tělu nezávislý a  přirozený pohyb při komplexním zapojení více svalových skupin. Kinesis™ simuluje přirozený pohyb a umožňuje 200 základních jednotlivých cviků, které v dalších variacích přináší nekonečné množství pohybů.  Cvičení na Kinesis™ výrazně  zlepšuje výkon  při  sportech jako  je tenis, golf,  squash, běh a  plavání, zároveň  také zlepšuje kondici a výsledky v pilates a józe.

Cardio Wave (bruslařský trenažér) - Cardio zařízení, které umožňuje trojdimenzionální pohyb , který vychází z bruslení, a tím pádem se zapojuje kompletně celá muskulatura nohou, boky, hýžďové svaly  a záda. Cardio Wave zprostředkuje přirozený a bezpečný pohyb,  který  zároveň  představuje  velký kalorický výdej a  efektivní  tvarování  hýžďových  svalů a  svalů  dolních končetin. Je vhodný pro sportovce všech věkových kategorií a všech výkonnostních úrovní.

Vario  (eliptický trenažér) - Vario  je  nejnovější  stroj  z  řady  Excite. Tento  stroj poskytuje jedinečný kardiovaskulární trénink, protože  nabízí  uživateli  možnost  volby  pohybu,  přičemž  se  plně  přizpůsobí  kroku a  možnostem  uživatele.  Můžete  si vybrat od svislého kroku přes  jednoduchou chůzi  až po dlouhý krok připomínající volný běh. Zároveň si můžete zvolit, zda se chcete  soustředit pouze na dolní partie těla anebo jestli chcete posilovat celý pohybový aparát. Při kompletním posilování lze uchopit boční páky. Při posilování dolních partií těla si můžete vybrat, zda se chytíte centrálních řidítek anebo použijete boční podpěry pro větší stabilitu.

Run (běžecký trenažér) - Pohodlné kontaktní povrchy a materiály, které jsou inovativní a příjemné na dotek, poskytují pocit přirozeného běhu.

Bike (Cyklotrenažér) - Řada nových vlastnosti, které byly přidány na tomto cyklotrenažéru, umožňuje uživtelům vyzkoušet různá ciklistická prostředí - od projížďky městem až po sprint do kopce. Nové gelové vložky zvyšující pohodli v sedle a snížení vzdálenosti mezi pedály umožňují realističtější cyklistický prožitek. Nový desing řidítek dává uživatelům možnost vybrat si ze 3 různých pozic - standardní, město a závodní.

Recline (Cyklotrenažér - sklopený) - Recline se bude líbit uživatelům, kteří vyžadují komfort a také těm , které mají omezenou schopnost pohybu. Jedná se o alternativu cyklotrenažéru pro ty, kteří hledají středně náročné cardio aktivity. Je vhodný zejména pro aktivní seniory, dále pak pro ty, jež mají problémy se zádovým svalstvem.

 

Těšíme se na Vás 

Tým BR